Ga terug

Leerlingen Elzendaalcollege Gennep treffen voorbereidingen voor zeepkistenrace Groesbeek

Onze leerlingen strijden al een aantal jaren mee tijdens de zeepkistenrace in Groesbeek. Tijdens de lessen Passies en Dromen werken de leerlingen aan hun zeepkisten. Alle eerste- en tweedejaarsleerlingen werken elke donderdagmiddag twee lesuren aan hun passie of droom. De passie ''zeepkisten'' is een populaire keuze voor veel leerlingen van onze school. 

Onze techniekdocent Femke Alaerds begeleidt onze leerlingen naar een racewaardige zeepkist. De zeepkisten moeten voldoen aan vastgestelde regels waardoor onze leerlingen goed moeten nadenken over welke technieken ze toepassen. 

Op donderdag 20 juni staat de volgende zeepkistenrace in Groesbeek gepland!

Voor nu: vooral nog even doorbouwen, het verbeteren van de zeepkist en klaarmaken voor de race! 
Terug naar nieuwsoverzicht